.

.

Неодамнешно
Карат Т.Г.В. Создаден бел сафир и дијамант-акцент 10kt бело злато со три-камен прстен за ангажман

Карат Т.Г.В. Создаден бел сафир и дијамант-акцент 10kt бело злато со три-камен прстен за ангажман

DEN 2.00

Количина на стоки
In stock

Додатоци на производот