.

.

Неодамнешно
Користени-Леново ThinkPad T580, 15.6 FHD Лаптоп, Intel Core i5-8250U @ 1. GHz, 32GB DDR4, НОВИ 500GB SSD, Bluetooth, Веб Камера, Ново ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ

Користени-Леново ThinkPad T580, 15.6 FHD Лаптоп, Intel Core i5-8250U @ 1. GHz, 32GB DDR4, НОВИ 500GB SSD, Bluetooth, Веб Камера,

DEN 1.33

Количина на стоки
In stock

Додатоци на производот