.

.

Неодамнешно
4ct смарагд сече сина симулирани танзанит 14k бело злато годишнината ангажман камен прстен големина 11

4ct смарагд сече сина симулирани танзанит 14k бело злато годишнината ангажман камен прстен големина 11

DEN 3.00

Количина на стоки
In stock

Додатоци на производот