.

.

Неодамнешно
Кафе мешалки од не'рѓосувачки челик за пиење сламки за еднократно сламки од метални сламки права метална мешалка за млечен чај кафе пијалок силиконски сламки

Кафе мешалки од не'рѓосувачки челик за пиење сламки за еднократно сламки од метални сламки права метална мешалка за млечен чај

DEN 207.84

Количина на стоки
In stock

Додатоци на производот