.

.

Неодамнешно
Asus Vivobook 15.6 Лаптоп на екран на допир, Intel Core I I5-4200U, 750 GB HD, DVD писател, Windows 8, V551LA-DH51T

Asus Vivobook 15.6 Лаптоп на екран на допир, Intel Core I I5-4200U, 750 GB HD, DVD писател, Windows 8, V551LA-DH51T

DEN 5424.00

Количина на стоки
In stock

Додатоци на производот