.

.

Неодамнешно
2.5 Кт Маркиза Сече Зелен Симулиран Дијамант 14к Розова Роза Злато Изјава За Гравирање Годишнина Ангажман Свадба Пасијанс Прстен Големина 10.25

2.5 Кт Маркиза Сече Зелен Симулиран Дијамант 14к Розова Роза Злато Изјава За Гравирање Годишнина Ангажман Свадба Пасијанс Прстен

DEN 7551.68

Количина на стоки
In stock

Додатоци на производот