.

.

Неодамнешно
2.32 кт овално сечење природен лондонски син топаз 18к големина на веренички прстен за годишнина од бело злато 5

2.32 кт овално сечење природен лондонски син топаз 18к големина на веренички прстен за годишнина од бело злато 5

DEN 3.33

Количина на стоки
In stock

Додатоци на производот