.

.

Неодамнешно
1- Карат Т.В. Црн и бел дијамант 10kt бело злато гроздобер прстен за ангажман на ореол

1- Карат Т.В. Црн и бел дијамант 10kt бело злато гроздобер прстен за ангажман на ореол

DEN 14159.84

Количина на стоки
In stock

Додатоци на производот