.

.

Неодамнешно
Шимано Риболов Интенза Џх Цст Слатководни Кастинг бас [NTZC78XH]

Шимано Риболов Интенза Џх Цст Слатководни Кастинг бас [NTZC78XH]

DEN 3.33

Количина на стоки
In stock

Додатоци на производот