.

.

Неодамнешно
Леново Легија Т Игри Десктоп, WiFi 6, BT 5.2, RJ-45, USB 3.2, Победа Про) w Тастатура, Глувчето

Леново Легија Т Игри Десктоп, WiFi 6, BT 5.2, RJ-45, USB 3.2, Победа Про) w Тастатура, Глувчето

DEN 5821.44

Количина на стоки
In stock

Додатоци на производот