.

.

Неодамнешно
Acer Aspire Дома Бизнис Лаптоп, Intel Iris Xe, 20GB RAM МЕМОРИЈА, 1tb PCIe SSD + 2TB HDD, Позадинско Осветлување KB, Wifi, Победа Дома) СО Dv4k Пристаниште

Acer Aspire Дома Бизнис Лаптоп, Intel Iris Xe, 20GB RAM МЕМОРИЈА, 1tb PCIe SSD + 2TB HDD, Позадинско Осветлување KB, Wifi, Победа

DEN 14384.00

Количина на стоки
In stock

Додатоци на производот