.

.

Неодамнешно
Компактна Структура Мала Тежина Цврст Сензор За Притисок На Воздухот, Предавател Со Висока Точност На Мерењето, DC 24V 4-20mA За Воздушен Притисок Сите Видови На Некороз

Компактна Структура Мала Тежина Цврст Сензор За Притисок На Воздухот, Предавател Со Висока Точност На Мерењето, DC 24V 4-20mA

DEN 1746.08

Количина на стоки
In stock

Додатоци на производот