.

.

Неодамнешно
2. Кт Брилијантен Assер Сече Синтетички Жолт Моисанит 14к Жолт Златен Пасијанс Со Акценти Прстен СЗ 10.25

2. Кт Брилијантен Assер Сече Синтетички Жолт Моисанит 14к Жолт Златен Пасијанс Со Акценти Прстен СЗ 10.25

DEN 3.33

Количина на стоки
In stock

Додатоци на производот